Whatsapp Hemen Ara

Sözcü Anma İlanı

Sözcü Gazetesi Anma İlanları

Sosyal ilan kategorisinde yer alan Sözcü gazetesi anma ilanları, vefat eden kişilerin yıldönümlerinde kullanılmaktadır. Anma ilanları çerçeveli olarak kutu içerisinde yayınlanmakta olup, vefat eden kişinin ailesi yakınları veya şirketi tarafından verilmektedir.

Sözcü Gazetesine Anma İlanı Nasıl Verilir ?

Sözcü gazetesinin diğer ilan türlerinde olduğu gibi anma ilanında, ister online olarak web sitemizdeki formu kullanarak, ister telefonla müşteri temsilcimizi arayarak ilanınızı verebilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Anma İlanına Nasıl Fotoğraf Eklenir ?

Sözcü gazetesinin anma ilanları bölümünde yer almasını istediğiniz ilan metni ve fotoğrafla beraber bize e-posta göndermeniz durumunda, anma ilanınızı fotoğraflı olarak yayınlayabilmekteyiz. Anma ilanına eklenecek olan fotoğrafın kaliteli olması, baskıda düzgün çıkmasını sağlayacaktır. Fotoğraflı anma ilanı vermek için bizi arayın.

Sözcü Gazetesi Anma İlanı Ücretleri Nedir  ?

Diğer gazetelerde olduğu gibi Sözcü gazetesi anma ilanı ücretleri sütün ve santim ölçüsü baz alınarak hesaplanmaktadır. Anma ilanı ölçülerinizi müşteri temsilcimize ileterek kampanyalı fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sözcü Anma İlanı Örnekleri
  • 13,5 cm (4 st) x 12,5 cm Boyutunda Anma İlan Örneği
  • 13,5 cm (4 st) x 12,5 cm Boyutunda Anma İlan Örneği