Whatsapp Hemen Ara

Sözcü Başsağlığı İlanı

Sözcü Gazetesi Başsağlığı İlanları

Sözcü gazetesinde yayınlanan başsağlığı ilanları, taziye ilanları vefat edenin çevresine yönelik başsağlığı dileklerini içeren ilan çeşididir.

Sözcü Gazetesine Nasıl Başsağlığı İlanı Verebilirim ?

Sözcü gazetesine vefat ilanınızı www.sozcuvefatilani.com aracılığı ile online olarak birkaç adımda başsağlığı ilan örneklerini inceleyerek vefat ilanı formumuzu doldurarak verebilirsiniz. Diğer bir seçeneğiniz ise mesai saatlerimiz içerisinde müşteri temsilcimize ulaşarak vefat ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Başsağlığı İlanıma Fotoğraf Eklerim ?

Sözcü gazetesi vefat ilanlarında fotoğraf kullanımına izin vermektedir. Sözcü gazetesi başsağlığı ilanınıza vefat eden kişinin fotoğrafını ekleyebilmek için bizlere e-posta yolu ile dijital olarak ulaştırmanız gerekmektedir. Resimli Başsağlığı ilanlarında ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Fotoğraf ölçülerinin baskı kalitesini düşürmeyecek boyutlarda olması, görünürlüğü açısından yararlı olacaktır.

Sözcü Gazetesine Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Evet, Sözcü gazetesine bulunduğunuz her yerden ister web sitemiz üzerinden, ister e-posta yoluyla dilediğiniz an her yerden 7/24 ilan verebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde bir telefonla müşteri temsilcimizi arayarak, ilanınızı hemen hazırlatabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sözcü gazetesinde başsağlığı ilanları içinde vefat ilanları tarifesi geçerlidir. Kullandığı ölçü birimleri sütun, santim ebadına göre ilan bedeli hesaplanır. Daha fazla bilgi için www.sozcuvefatilani.com/iletisim iletişim formunu kullanarak bize ulaşın.
 

Sözcü Başsağlığı İlanı Örnekleri
  • 13,5 cm (4 st) x 12,5 cm Boyutunda Başsağlığı İlan Örneği
  • 10.0 cm (3 st) x 6 cm Boyutunda Başsağlığı İlan Örneği