Whatsapp Hemen Ara

Sözcü Teşekkür İlanı

Sözcü Gazetesi Teşekkür İlanları

Sosyal ilan statüsünde değerlendirilen Sözcü gazetesi teşekkür ilanı çeşidi, vefat eden kişinin cenazesine katılanlar için kullanılabilir. Ayrıca teşekkür ilanı, başarılı geçen bir ameliyat sonrası veya hastane çalışanlarına teşekkür olarak da kullanılmaktadır.

Sözcü Gazetesine Nasıl Teşekkür İlanı Verebilirim ?

Bir çoğumuz gazetelerde yayınlanan teşekkür ilanlarının nasıl, hangi koşullarda yayınladığını merak ederiz. Çoğu zaman ilanlarınızı yayınlayacağınız ajansı bulmak veya ulaşılabilir olmasında problemler çekebilirsiniz. Biz bu süreci dijital olarak web sitemiz üzerinden sağlamaktayız.

Sözcü Gazetesi Teşekkür İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Tıpkı vefat ilanlarında olduğu gibi sözcü gazetesi teşekkür ilanlarına da fotoğraf eklenebilmektedir. Sözcü gazetesinde yayınlanmasını istediğinizi ilan metni ile beraber fotoğrafı e-posta adresimize ulaştırmanız durumunda. Teşekkür ilanınızı fotoğraflı olarak yayınlayabiliriz.

Sözcü Gazetesine Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Evet, Sözcü gazetesine bulunduğunuz her yerden ister web sitemiz üzerinden, ister e-posta yollayarak dilediğiniz an her yerden 7/24 ilan verebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde bir telefonla müşteri temsilcimizi arayarak, ilanınızı hemen hazırlatabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sözcü gazetesi teşekkür ilanlarında sosyal ilan fiyat tarifemiz geçerlidir. Kullandığı ölçü birimleri sütun, santim ebadına göre hesaplanır. Daha fazla bilgi için www.sozcuvefatilani.com/iletisim iletişim formunu kullanın.
 

Sözcü Teşekkür İlanı Örnekleri
  • 13,5 cm (4 st) x 12,5 cm Boyutunda Teşekkür İlan Örneği
  • 13,5 cm (4 st) x 12,5 cm Boyutunda Teşekkür İlan Örneği