Whatsapp Hemen Ara

Sözcü Vefat İlanı Ver

İLAN YAYIN BİLGİLERİ
Bu alan zorunlu
Bu alan zorunlu
Bu alan zorunlu
GAZETEDE KAPLADIĞITEMSİLİ YERLEŞİM ALANI
(Yan tarafta görüntülenen kırmızı alan, belirlemiş olduğunuz ilanın boyutuna göre tam sayfadaki kapladığı temsili alandır.)
İLAN BİLGİLERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Bu alan zorunlu
Bu alan zorunlu
?
İLAN ÖZETİ
  • Yayın Bölgesi :
  • İlan Boyutu :
  • Kdv Dahil Ödenecek Tutar :

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı Vermek

Sözcü Gazetesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sözcü vefat ilanları ve anma ilanı verenler için özel bir fırsat sunuyor. İlan bedelinin %15'i, kişinin tercih ettiği dernek veya vakfa bağışlanarak sosyal yardım amaçlı kullanılıyor. Bu proje, birçok vakıf ve dernek tarafından takdirle karşılanıyor. Vefat ilanları, anma ilanları ve teşekkür ilanları Sözcü gazetesindeki çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, renkli, resimli veya resimsiz olarak yayınlanabiliyor. Yitik Ajans aracılığıyla kolaylıkla verilebilen ilanlar için online form da mevcut.

Sözcü Vefat İlan Fiyatları

Sözcü vefat ilan fiyatları boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Sözcü gazetesinin İstanbul baskısında vefat ilanı vermek 1500 TL'den başlayan fiyatlarla, siz de sevdiklerinizi anabilirsiniz. Bölgesel vefat ilan fiyatları Türkiye genelinde değişkenlik göstermektedir. Ancak müşteri tesimcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sözcü gazetesi ölüm ilanları için ödeme konusunda kredi kartıyla, banka havalesiyle ve İstanbul içerisinde elden ödeme yöntemleriyle hizmet vermekteyiz. Vefat ilanlarınız için 0212 571 46 99 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında 0536 422 71 58 nolu telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Siz de Sözcü gazetesine vefat ilanı vererek sevdiklerinizin hatıralarını ölümsüzleştirebilir ve aynı zamanda sosyal yardım projelerine destek olabilirsiniz.

Sözcü Vefat İlan Örnekleri

Sözcü gazetesi, vefat ilanları konusunda müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Vefat ilanlarınızı vermek için farklı ebatlarda vefat ilan örnekleri sayfamızı inceleyebilir ve size en uygun olanı seçerek sitemiz aracılığıyla ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Sayfamızda 10x6cm, 10x10cm, 13.5x7.5cm, 13.5x10cm, 13.5x12.5cm, 17x25cm, 31x26cm ve 31x52,5cm ölçülerinde hazırlanmış vefat ilanı örneklerini bulabilirsiniz. Bu örneklerden size en uygun olanını seçerek, ilanınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Vefat ilanlarında fiyatlar bölgesel olarak değişiklik göstermektedir. Sözcü gazetesi, bölgesel vefat ilanı fiyatları konusunda da müşterilerine destek olmaktadır. Belirli bölgelerde yayınlanan ilan ölçüleri de bölgesel olarak değişebilir. Bu nedenle, Sözcü gazetesinin vefat ilanı ölçü ve fiyat listesini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer Türkiye genelinde yayınlanacak vefat ilanı vermek isterseniz, müşteri temsilcilerimize 16:30'a kadar ulaşarak ilanınızı yayımlatabilirsiniz. Sözcü gazetesi olarak, vefat ilanları konusunda müşterilerimiz için en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. İlanlarınızda siz de Sözcü ayrıcalığını yaşayın.